KON-TAKT spol. s r.o.


Volná pracovní místa

6970; Projektanta elektro - elektroprojektanta BRNO

Přidat do výběru (6970)

6970; BRNO Projektanta elektro - elektroprojektanta do svého týmu hledá inženýrsko strojírenská společnost se sídlem v Brně

Náplň práce:
-tvorba realizačních projektů elektro zdvihacích zařízení a manipulátorů
-zpracování průvodní dokumentace pro instalaci, provoz a údržbu elektrovýzbroje zdvihacích zařízení a manipulátorů
-řešení pohonů zdvihacích zařízení a manipulátorů (frekvenční měniče, regulace apod.) včetně jejich řízení a ovládání, signalizace apod.
-spolupráce při tvorbě cenových nabídek

Požadujeme:
-SŠ/VŠ elektrotechnického směru
-příslušná kvalifikace dle vyhlášky č. 50 Sb. ČÚBP, v platném znění
-technické myšlení
-spolehlivost, odpovědnost, flexibilita
-ŘP sk. B
-praxe v oboru zdvihací techniky výhodou
-výhoda znalost příslušných norem elektro v oblasti zdvihací techniky

Nabízíme:
-výhodné platové podmínky nástup 30 000,- Kč
-zázemí stabilní perspektivní společnosti
-možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání - široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní doba, stravenky, sick days, penzijní připojištění, angličtina, služební automobil)

Pracovní poměr:   HPP
Plat:   30000 Kč
Referenční kód:   6970
Dosažené vzdělání:   SŠ odborné
Místo zaměstnání:   Brno

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na E-mail.: kon-takt@kon-takt.cz Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte. Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb. a v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

© Kon-takt s.r.o., webdesign Almara s.r.o. 2001 - 2007