KON-TAKT spol. s r.o.

Volná pracovní místa

5311; BRNĚNSKO Zámečník strojní

Přidat do výběru (5311)

5311; BRNĚNSKO Zámečníky strojní hledá strojírenská firma na Brněnsku

Náplň práce:
-zámečnické práce v strojírenské výrobě

Požadujeme:
-spolehlivost, zodpovědnost
-práci dle výkresové dokumentace
-praxi na pozici zámečník
-zkušenosti se svařováním výhodou
-bydliště nejlépe v okolí Tvarožné a Jiříkovic

Nabízíme:
-práci u prosperující, rozvíjející se společnosti
-dobré platové ohodnocení
-profesní růst

Pracovní poměr:   HPP
Plat:   20000 Kč
Referenční kód:   5311
Dosažené vzdělání:   OU vyučení
Místo zaměstnání:   Tvarožná

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na E-mail.: kon-takt@kon-takt.cz Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte. Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb. a v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.