KON-TAKT spol. s r.o.


Volná pracovní místa

7228; Programátor webových aplikací BRNO PROSTĚJOV

Přidat do výběru (7228)

7228; BRNO PROSTĚJOV Programátora webových aplikací hledá brněnská počítačová firma - místo pracoviště: Brno nebo Prostějov

Náplň práce:
-analýza požadavků a hledání optimálního řešení
-práce s vývojem java webové aplikace
-práce s technologiemi jako JAVA, GWT, CSS, js frameworky (bootstrap, angular, jquery)

Požadujeme:
-SŠ/VŠ elektrotechnika IT
-znalost programovat v JAVA, případně skvěle ovládáš C++/.NET
-umět analyzovat požadavky a najít optimální řešení
-komunikace s okolím v angličtině
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
-výhodné nadstandardní platové podmínky
-zajímavou pracovní činnost
-zázemí stabilní společnosti
-množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, benefitní systém formou "cafeteria")

Pracovní poměr:   HPP
Plat:   0 Kč
Referenční kód:   7228
Dosažené vzdělání:   SŠ odborné
Místo zaměstnání:   Brno Prostějov

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na E-mail.: kon-takt@kon-takt.cz Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte. Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb. a v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

© Kon-takt s.r.o., webdesign Almara s.r.o. 2001 - 2007