Správné lidi na správná místa

Komplexní řešení personální otázky

SEZNAM VŠECH OBORŮ

Referenční číslo: 7040

Elektromechanika mycích linek OSTRAVA

OSTRAVA Elektromechanika čerpacích stanic pro servis montáž a opravy hledá obchodně servisní opravárenská firma na Ostravsku

Náplň práce:
-práce elektromechanika na čerpacích stanicích v regionu Ostravska

Požadujeme:
-vyučen slaboproud nebo silnoproud
-praxe a vyh. 50,
-ŘP-B podmínkou
-jazykové znalosti vítané
-spolehlivost
-kvalitní práce-pečlivost

Nabízíme
-výhodné platové podmínky
-perspektivu v zavedené firmě
-zaměstnanecké výhody

Pracovní poměr: HPP
Nabízená mzda: 25000
Požadované vzdělání: OU vyučení
Město: Ostrava
Kraj: Moravskoslezský kraj
Dělnická: ano

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na E-mail.: kon-takt@kon-takt.cz Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.
Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle GDPR v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče. Kontaktujte nás:  
 footer-point.png Křenová 67, Brno    footer-footer.png +420 543 257 021   footer-email.png kon-takt@kon-takt.cz